IP videotelefony DAHUA

Produktová řada Dahua Video Intercom usnadňuje komunikaci návštěvníků, vlastníků domů a center pro správu nemovitostí. Produkty Dahua intercom přicházejí v univerzální sestavě IP, Wi-Fi, dvouvodičových a analogově orientovaných řešení pro domy, malé byty a velké byty.

CCTV a integrace alarmů nabízejí více inteligence a bezpečnosti.

Systém správy se dodává jak v klientském počítači, tak v mobilní aplikaci. To dělá to pohodlné pro bezpečnostní stráže spravovat celou obytnou komunitu s klientem PC, zatímco obyvatelé mohou přijímat odpověď na dveře odkudkoli přes naše intuitivní mobilní aplikace.

Otevřený a standardní protokol SIP usnadňuje integraci třetích stran.

Terminál telefonního terminálu Dahua kombinuje sledování CCTV s informačními a řídícími zařízeními, které umožňují pohodlné ovládání nouzových situací. Na splnění různých požadavků na instalaci jsou k dispozici různé typy výrobků.

IP videovrátné jsou vhodné jak pro jedno účastnický, tak i více účastnický systém. Zejména tam, kde je již vybudovaná TCP/IP datová (kabelová CAT5 nebo Wi-Fi) infrastruktura. Všechny jednotky mají vlastní IP adresu, mohou tedy plně koexistovat s dalšími zařízeními v síti. Počet monitorů v jednom systému není teoreticky nijak omezen. Monitory i dveřní stanice mají vlastní napájení, lze i napájet i pomocí PoE, ale pouze za použití externího splitteru či pasivního PoE VTNS1060A. IP videovrátné lze spravovat přes PC softwarem VTMS, který umožňuje mimo jiné komunikaci mezi počítačem a dveřní stanicí / monitorem.

 VTH1660CHVTO5444D-WP VTO2000A_smallVTO-1210C-XVTS5240B_small