Jablotron

JABLOTRON_logo

Jablotron je Česká dynamická společností s tradicí od roku 1990. Patří k významným dodavatelům alarmů v ČR i zahraničí. Bezpečnostní systémy společnosti Jablotron užívají sta tisíce spokojených zákazníků po celém světě. Přináší nová a pokroková řešení, která lépe chrání majetek, zdraví zákazníků a zvyšují uživatelský komfort.

REVOLUČNÍ JABLOTRON 100
JA-114E+JA-112E

Konečně je obsluha Vašeho bezpečnostního systému skutečně intuitivní. Systém Vám přesto nabízí spoustu možností a je možné ho bohatě rozšiřovat, ovládat mobilním telefonem, tabletem či ho pohodlně spravovat přes osobní počítač a mnoho dalšího.

Doporučujeme ho všude tam kde potřebujete jednoduchý a přitom variabilní systém, který Vás v budoucnu nebude nijak omezovat.

Hodí se jak pro Váš dům, chatu, byt, garáž či kamkoliv kde chcete mít pod ochranou svůj majetek či své blízké. Reaguje na narušení prostoru, požár, stisk nouzového náramku atd..

JA-112EUž to nemůže být jednoduší

Díky revolučnímu řešení ovládání alarmu pomocí barevných segmentům si konečně nastavíte Váš alarm, tak aby jeho užívání bylo skutečně jednoduché.

 

 

JA-110P

Účinný a přitom nenápadný

Design koncových prvků zabezpečovacího systému Jablotron 100 byl vytvářen za přítomnosti několika designérů, tak aby nenaruší charakter Vašeho interiéru a přitom nebyli omezeny jeho technické parametry.

 

 Chcete aby Váš alarm přivolal skutečnou pomoc?

Ve spolupráci se společností Jablotron zákazníkům nabízíme zabezpečení objektu na první 3 měsíce zdarma.

_MG_2781_MG_2772

zdroj foto a video: Jablotron