Dahua tech.

 

dahua_kameraDahua Technology je přední světový a moderní poskytovatelem řešení kamerových systémů. Dahua byla první společností v Číně která v roce 2001 vytvořila 8-kanálový real-time digitální video rekordér. Od té doby společnost neustále investuje do budování silné schopnosti v oblasti výzkumu, vývoje, nových technologií a inovací. Do vývoje investuje každoročně téměř 10% ze svých tržeb. Dahua má více než 3000 odborníků v oblasti výzkumu a vývoje týmu, jehož cílem je poskytovat špičkové výrobky s vysokou kvalitou a výkonem. Dahua Technology vlastní 442 patentů, včetně 20 patentů na vynálezy.

 

 

3827v14_dahua_Logo

HDCVI (High Definition Composite Video Interface) je technologie pro přenos analogového HD obrazu po koaxiálním kabelu, kterou společnost Dahua vyvinula. Technologie poskytuje dva HD video formáty-1920H (1920 × 1080p) a 1280H (1280 × 720p).

 

 

DVR5108HE_DMSS (dohledový software pro mobilní zařízení)
Je aplikace pro Váš mobilní telefon či tablet, která umožňuje jak živý náhled do Vašeho kamerového systému, tak jednotlivých kamer či pomocí této aplikace máte možnost kdykoliv dohledat, přehrát záznam či nastavit kameru a mnoho dalšího.. Možné otestovat zdarma pro Váš Android zde či Apple zde.

 


Smart PSS
(dohledový systém pro Váš počítač či mac os)PSS_
Sjednoťte Vaše IP kamery, DVR a NVR rekordéry. Systém umožňuje vybudovat dohledový systém postavený na LAN síti či internetu. Obsluha může sledovat děj snímaných scén, který lze nahrávat a následně lze záznamy vyhledávat podle zadaných kritérií. Lze přepínat mezi 1/4/8/16/36/64 IP kanály s možností sledování matice kamer, jednotlivé připojené IP kamery lze přes systém spravovat. Záznamy z kamer jsou odlišeny časovým indexem nebo vloženou akcí například z detekce pohybu v obraze. Záznamy lze akumulovat nebo cyklicky přepisovat novějšími. V neposlední řadě lze ovládat PTZ kamery, v případě vyvolání poplachu se na elektronické mapě zobrazí místo s narušením prostoru.